Zamawiając często nasze paczki, zastanawiamy się nad tym, co oznacza skrót WER na którym zatrzymują się nasze przesyłki. Dziś opowiemy o tym skrócie i wyjaśnimy potrzebę jego stosowania.

WER to nic innego jak Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy, który jest szlakiem na którym musi zatrzymać się każda paczka, która trafia do naszego kraju. W całej Polsce funkcjonuje kilka punktów WER, które mają za zadanie rozsyłać paczki po konkretnych lokalizacjach na terenie naszego kraju. Jeśli paczka trafi do WER, wiemy już, że jest w naszym kraju.

Co dalej z paczką w wer warszawa?

Sytuacja jest bardzo prosta. Paczka trafia do sortowni, jest umieszczana w odpowiednim miejscu, które wyrusza w lokalizacje przybliżone do naszej i na tej podstawie paczki trafiają do kurierów, którzy mają za zadanie rozwieźć paczki do miast a następnie przekazać je do lokalnych kurierów, którzy realizują swoje zadania. Oczywiście w każdym momencie działa wer warszawa śledzenie, na podstawie którego możemy zobaczyć, gdzie aktualnie znajduje się właśnie nasza paczka. Paczki z samego WER warszawa bardzo szybko trafiają do dalszego transportu, więc gdy jest ona w WER, mamy pewność, że szybko trafi w nasze ręce. Dodatkowo trafi do nas w szybszym terminie.

Zasadność WER

Jeśli ktoś nie jest przekonany do WER, musi wiedzieć, że to właśnie ten węzeł powoduje przyśpieszenie sortowania i przekazywania paczek do konkretnych lokalizacji. Dzięki nim paczki trafiają tak szybko w nasze ręce!

Social profiles
Close