Koronawirus to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich tygodni. Nie tylko w świecie medycyny, lecz także w kwestii sportu który został przez wirusa sparaliżowany. Na dzień dzisiejszy większość lig i oficjalnych rozgrywek jest zawieszona. Jakich dalszych działań i decyzji możemy się spodziewać?

W dniu dzisiejszym UEFA będzie spotykać się z 55 przedstawicielami lig i narodów aby porozmawiać o opcjach związanych z Euro 2020. Głównym tematem jest oczywiście przeniesienie imprezy na przyszły rok. Nie obędzie się jednak bez spięć na tej linii a także problemów negocjacyjnych. UEFA postanowiła wyegzekwować od związków piłkarskich i klubów kwotę 300 milionów euro za straty związane z przeniesieniem imprezy.

Jak zapatrują się na to kluby i federacje piłkarskie?

W trudnej sytuacji finansowej klubów na całym świecie z pewnością nikt nie jest zadowolony z takiego obrotu. Kluby piłkarskie i bez tego mają bardzo wiele problemów finansowych. Nowe (i nie małe) zobowiązanie finansowe będzie kolejnym, bardzo trudnym wyzwaniem, nawet dla tych największych klubów na świecie.

Jak temat znoszą bukmacherzy i ich gracze?

Przełożenie tak dużej imprezy jest równie wielkim ciosem dla sektora bukmacherskiego. Kiedy UEFA, ligi piłkarskie a także kluby dojdą do porozumienia i EURO 2020 zostanie przełożone, gracze bukmacherscy będą musieli pogodzić się z dużymi absencjami na rynku zakładów.

Na stronie https://www.obstawianie.net/skuteczne-metody-obstawiania-meczy.html znajdziemy jednak ciekawe alternatywy, które mogą nam znaleźć inne dyscypliny. W ofercie bukmacherów jest wiele zamienników, które można wykorzystać w tym czasie.

Social profiles
Close