Temat sprowadzenia zwłok z zagranicy jest z pewnością ważny dla osób, które straciły bliską sobie osobę i poszukują pomocy w temacie sprowadzenia zwłok z zagranicy. Jak jednak okazuje się w praktyce, mamy w tym temacie wsparcie, ponieważ możemy skorzystać z profesjonalnych usług, które w tym momencie, są do naszej dyspozycji. Dzięki temu, zwłoki bliskich mogą powrócić do kraju, bez potrzeby wyjazdu ze strony rodziny, co jest wielkim plusem. Zapraszamy!

Jak zorganizować takie rozwiązanie?

Aby zadbać o sprowadzenie zwłok z zagranicy, musimy podjąć współpracę z międzynarodowym zakładem pogrzebowym, który w swojej ofercie ma usługę sprowadzenia zwłok z dowolnego kraju, miasta, czy też hrabstwa. My dajemy pełnomocnictwo zakładowi pogrzebowemu, który zajmuje się formalnościami w danym kraju za nas, a także bierze na siebie logistykę i transport drogą powietrzną. Dzięki temu zwłoki powracają w należytym stanie, do naszego kraju.

Czy jest to bezpieczne rozwiązanie?

Naturalnie. Wszystko dlatego, że transportem zwłok zajmuje się profesjonalny zakład pogrzebowy, które realizuje swoje usługi międzynarodowo. Dzięki temu jest to firma, której śmiało możemy zaufać w kwestii współpracy na tym polu.

Social profiles
Close