Patrząc na statystyki ostatniego spotkania a także aktualną kadrę Newcastle na to wygląda. Faktycznie Manchester City w dzisiejszym meczu domowym ma spory Handicap. Jednak czy wykorzysta go w pełni i zmiażdży drużynę z Newcastle?

W dzisiejszym spotkaniu wydaje się, że zobaczymy na pewno kilka bramek. Sytuacja kadrowa Newcastle jest bardzo zła, ponieważ drużyna przyjeżdża bez wielu ważnych filarów drużyny. To z kolei rodzi pytania, jak wiele bramek strzeli dziś Manchester United?

Spotkanie z serii mało ważnych

Dla Manchesteru City dzisiejszy mecz wiele nie zmieni, choć drużyna Pepa Guardioli z pewnością będzie chciała odskoczyć Chelsea o trzy punkty. Z kolei Newcastle jest w środku tabeli i na pewno nie ma większych ambicji na dzisiejsze spotkanie. Jeśli już, drużyna z pewnością planuje przegrać ten mecz możliwie jak najmniej.

Poradnik dotyczący obstawiania

Jeśli chcecie sprawdzić jak zacząć zarabiać na bukmacherce, zapraszamy do zapoznania się z praktycznym poradnikiem na ten temat. Znajdą się tam rady dotyczące obsługi legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Social profiles
Close