Z dzisiejszych spadków na giełdzie kryptowalut z pewnością mogą się cieszyć osoby, które do tej pory nie zdecydowały się na inwestycję w kryptowaluty. Nagły spadek o 13% daje szerokie pole do popisu dla młodych inwestorów, czy to jednak najlepszy moment na inwestycje w BTC?

Ciężko określić to jednoznacznie, jednak na pewno kurs 8 tysięcy dolarów zachęca w momencie, kiedy jesteśmy po kilku miesiącach stabilnego życia w granicach 10 a nawet prawie 11 tysięcy dolarów, które mogliśmy obserwować w ostatnim czasie.

Jeśli ktoś boi się częstych zmian i kolejnych spadków to warto wspomnieć że BTC nie lubi dużych i częstych zmian. Przykładem tego jest aktualna sytuacja na rynku a także pewność wielu osób co do tego, że aktualne 8 tysięcy dolarów nie poleci w dół.

Jak trafnie zauważa branżowy portal https://szkolenieblockchain.pl/ mamy do czynienia z typowym spadkiem, który zatrzymał się na bardzo dobrym poziomie i wróży raczej skok do góry. O ile? Trudno stwierdzić, jednak jeśli chcemy inwestować w kryptowaluty nawet małe środki to teraz mamy na to bardzo dobry moment.

Rynek kryptowalut na pewno szykuje się na coś więcej. Skoki to naturalna kolej rzeczy po spadku, jednak trudno przewidzieć kiedy owy skok zobaczymy i jak wysoki on będzie. Jak wspominają użytkownicy forum https://szkolenieblockchain.pl/forum/ często kryptowaluta lubi budzić się w okresie grudnia i niewykluczone że w tym roku także tak będzie.

Kto wie. Możliwe że aktualny kurs będzie utrzymywać się do grudnia (z lekkimi wahaniami) a następnie wystrzeli do kolejnego poziomu w grudniu 2019. Poprzednich lat jeśli chodzi o wartości nie powinniśmy brać pod uwagę, lecz warto prześledzić procentowe skoki jakie w tym okresie były notowane.

Jeśli wiec mamy trochę środków może warto pomyśleć o inwestycji jeszcze we wrześniu!

Social profiles
Close