USA to jedno z Państw do którego Polacy dzwonią bardzo chętnie. Wynika to z wielu obywateli Polskich, którzy na stałe mieszkają właśnie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Czy w sieci znajdziemy możliwość tanich połączeń do tego kraju?

Naturalnie tak! Możliwości jakie dają nam operatorzy internetowi są bardzo spore o czym przekonamy się w dniu dzisiejszym. Oferowane nam tanie rozmowy do Niemiec, Ukrainy, Kanady czy USA to właściwie dzisiejszy standard, co potwierdzają oferty konkurencyjnych operatorów internetowych. Od nas zależy więc która oferta podpasuje nam najbardziej.

Ile kosztuje minuta połączenia do USA w sieci?

Z pewnością wielu naszych czytelników zdziwi fakt iż połączenia do USA u niektórych operatorów internetowych są dostępne kompletnie za darmo!

Tak, to prawda, tanie rozmowy do USA to dziś chleb powszedni wśród ofert internetowych. Darmowe połączenia są dostępne za darmo dla połączeń na telefony stacjonarne jak i komórkowe. Kosztem tego połączenia do innych krajów mogą być odrobinę droższe, lecz jeśli zależy nam na kontakcie ze Stanami Zjednoczonymi to jest to oferta jak najbardziej opłacalna z naszego punktu widzenia.

Kosztem przenosin do Internetu będziemy mogli faktycznie sporo obniżyć swoje koszty codziennych telefonów za granicę.

Social profiles
Close