Dzisiejszy pojedynek z Moenchengladbach to pojedynek z cyklu tych, które nie robią na nikim wrażenia. Nic dziwnego, Borusia Moenchengladbach w Bundeslidze nie istnieje, natomiast pierwszy mecz z City na własnym boisku, przegrała wynikiem 0:2. Jak więc brać na poważnie przeciwnika, który pięć swoich ostatnich spotkał z rzędu przegrał?

Oczywiście Pep Guardiola przestrzega swoich piłkarzy, że każdy mecz trzeba kontrolować i wygrywać (szczególnie, gdy przeciwnik wydaje się niegroźny). Skutkiem tego, zawodnicy Manchesteru City mają wyjść dziś na boisko i pokazać klasę, wygrywając znów pewnie z Borusią Moenchengladbach. Taka postawa jest wskazana, wszakże gramy w ramach Ligi Mistrzów i tu może zdarzyć się wszystko (wystarczy wspomnieć sytuację Juventusu z poprzedniego tygodnia).

Niemniej jednak nikt nie wierzy nawet w remis, który mogłaby zanotować Borusia Moenchengladbach na stadionie Manchesteru City. Spotkanie wydaje się z góry wygrane przez City, czego powinniśmy być świadkami w dniu dzisiejszym. Niemniej jednak formalności trzeba dopełnić i wszystko wyjdzie po końcowym gwizdku meczu, który rozpocznie się już dziś, o godzinie 21:00.

Legalni bukmacherzy i ich oferta

Jak zwykle spotkanie będziemy mogli obstawić u legalnych bukmacherów. Jedną z ciekawszych ofert bonusowych ma nowy bukmacher. Ofertę znajdziemy pod linkiem, który jest obok, dlatego zachęcamy do zapoznania się z propozycją. Wydaje się, że dziś Manchester City jest przysłowiowym „pewniaczkiem”. Może warto więc z tego skorzystać?

Social profiles
Close