Wtorkowe starcia w ramach Ligi Mistrzów już za nami. Co prawda możemy poszczycić się drugim miejscem w tabeli, jednak liderem jest nadal PSG, natomiast Club Brugge nadal stąpa nam po piętach. Czy City może być zadowolone z wczorajszych wyników spotkań?

Wczorajszy dzień w grupie A zapowiadał się dość spokojnie. Pierw Manchester City pokonał swoich przeciwników dość gładko (pokonaliśmy Club Brugge na ich własnym terenie wynikiem 5:1). Następnie wszyscy fani City czekali na ruch PSG, które miało nie lada problemy z RB Lipsk. Wydawało się, że wynik PSG – Lipsk może zakończyć się wynikiem remisowym, z czego fani Manchesteru City byliby jak najbardziej zadowoleni. Jednak nie udało się, PSG pokonało 3:2 na własnym terenie Lipsk.

Gdzie znajdziemy bonusy na Ligę Mistrzów

Liga Mistrzów nadal gra, a bonusy na nią są nadal dostępne pod adresem https://typuje.pl/bukmacherzy/bonusy, gdzie znajdziemy bonusy od legalnych, Polskich bukmacherów. Pamiętajmy, że obstawiać możemy tylko tam, gdzie zakłady są legalne, oraz możemy to robić tylko mając ukończone 18 lat!

Social profiles
Close