Doradztwo kredytowe to bardzo ważna funkcja dla osób, które dopiero stają się o swój kredyt. Wszystko ze względu na fakt, iż możemy mieć dostęp w jednym miejscu i od jednej osoby do wszystkich aktualnych ofert i promocji kredytowych uwzględnianych przez banki z całego kraju. Brzmi przyjemnie? W takim razie warto skorzystać z pomocy kredytowej i cieszyć się lepszymi warunkami kredytowymi już dziś!

Mój pierwszy kredyt – jak zacząć?

Wiele osób na samym początku swojej drogi korzysta ze swoich własnych banków. Znamy te banki i ufamy iż mają dla nas najlepszą ofertę, wszakże większość z nich co rusz informuje nas o tym iż specjalnie dla nas zostały przygotowane najlepsze oferty na rynku. Czemu mielibyśmy nie ufać więc bankowi z którym współpracujemy przykładowo ponad 10 lat? W takim razie korzystamy z oferty banku u którego mamy konto i który przygotował dla nas przecież najlepszą ofertę pod słońcem. Na nasze nieszczęście w zdecydowanej większości przypadków u konkurencyjnych banków oferty są o wiele lepsze.

Aby jednak do tego dojść potrzeba nam pomocy. Pomocy pochodzącej od profesjonalisty, który ma dostęp do wszystkich opcji i ofert bankowych, które są na rynku. Taką osobą będzie doradca kredytowy Białystok, dzięki któremu będziemy mogli w gruncie rzeczy obniżyć koszty naszego kredytu.

Czy pomoc takiej osoby jest strasznie droga?

W naszym kraju faktycznie niechętnie korzysta się z pomocy osób pracujących w kredytach na co dzień. Niestety powielany mit na temat opłat za usługi robi swoje i często boimy się po prostu podejść do stoiska i wypytać o aktualne oferty a także koszt takiej usługi. Na ogół do doradcy finansowego dopiero trafiamy w momencie, kiedy chodzi o nasze przyszłe mieszkanie. Wtedy też dowiadujemy się iż cały proces pomocy a także dalsze wsparcie podczas realizacji kredytu jest dla nas kompletnie darmowe. Brzmi znajomo, prawda?

Na całe szczęście możemy korzystać zawsze z pomocy doradcy kredytowego. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się optymalizacją kosztów kredytowych już przy najmniejszych produktach finansowych, które mogą być nam potrzebne. Kolejnym plusem jest zdecydowanie to, że już przy pierwszej rozmowie możemy poznać wszystkie szczegóły związane z naszym kredytem a także zawrzeć go i otrzymać po chwili na nasze konto. Jeśli tylko nasza zdolność się zgadza, dostaniemy kredyt już w 15 minut od momentu podpisania naszej umowy kredytowej u doradcy. Jak widać nie tracimy czasu na współpracy i jeśli zależy nam na czasie realizacji naszego kredytu to także, jak najbardziej warto udać się po pomoc.

Jak widać warto korzystać!

Pomoc doradcy kredytowego jak widać jest bardzo ważna i dzięki niej możemy faktycznie wiele zyskać. Wszystko zależy jednak od tego, jakie sami mamy podejście do tematu. Niektórzy z nas lubią po prostu korzystać z ofert swoich banków, przykładowo poprzez serwisy internetowe. Daje nam to zdecydowanie więcej wygody lecz warto zastanowić się także czy to my wychodzimy na tym dobrze czy bank? Z kolejnym kredytem zawsze możemy spróbować pomocy od osoby z nimi związanej.

Social profiles
Close