Podłoga na wzór jodełki jest bardzo popularnym i ponadczasowym rozwiązaniem. Ostatnio, takie wzornictwo jest coraz częściej wybierane ze względu na nowoczesne panele, które znacznie ułatwiają montaż. Jeśli Twoim marzeniem od zawsze była charakterystyczna podłoga w choinkę, panele z kolekcji Trendtime 3 powinny Cię zainteresować.

Kolekcja została zaprojektowana przez niemieckiego producenta Parador. Czym charakteryzują się te panele? Przede wszystkim stworzono je z myślą o podłodze w jodełkę. Są również znacznie większe od tradycyjnie stosowanych klepek, a co za tym idzie, są dużo prostsze w montażu. Wykorzystano system łatwego łączenia na prostopadłe zatrzaski. Warto także nadmienić, że panele jodełka Parador odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością i mogą być stosowane przy ogrzewaniu podłogowym.

Do dyspozycji klientów pozostaje sześć wariantów kolorystycznych. Dębowe panele ułożone w jodełkę świetnie prezentują się w stylu klasycznym oraz skandynawskim. Zastosowanie nieco większych paneli daje fenomenalny efekt wizualny. Podłoga w jodełkę z paneli przez wiele lat będzie zachwycać swoim oryginalnym i niepowtarzalnym wyglądem.

Social profiles
Close